Archiv‎ > ‎

Archiv - Lité podlahy

Tuto činnost již neprovádíme.

Prováděním litých podlah se soustavně zabýváme od roku 2008. Za tu dobu se nám podařilo nasbírat noho cenných zkušeností, které nám pomáhají neustále zlepšovat kvalitu práce našich stabilních pracovníků a tím i úroveň námi poskytovaných služeb. 

Stejně tak je pro nás samozřejmostí i neustálé sledování vývoje nabízených technologií a výběr pouze kvalitních materiálů od prověřených předních výrobců.

To vše nám umožňuje pro Vás, naše zákazníky, odvádět dobrou práci za přijatelnou cenu.

V oblasti litých podlah umíme a jsme schopni Vám nabídnout tyto služby

Samonivelační lité potěry
Anhydrit
Cementový litý potěr

Podkladní a výplňové lité vrstvy
Pěnobeton
Polystyrenbeton

Cena
Cena lité podlahy se skládá z několika položek, jako materiál, práce, doprava apod. Výsledná cena navíc závisí také na velikosti realizovaných ploch, tloušťce lité vrstvy, místě stavby a dalších okolnostech. Z tohoto důvodu je velmi složité stanovit pro lité podlahy jednotný ceník. Nabízíme Vám proto zdarma zpracování nezávazné cenové nabídky přímo na Vaši konkrétní stavbu.

Poznámka 
Všechny naše ceny jsou vždy kalkulovány jako konečné bez doúčtovávání jakýchkoliv dalších doplatků. Při případném porovnávání ceny s konkurenčními nabídkami doporučujeme ujistit se, že je tomu tak i u nich. Podle našich zkušeností víme, že některé neseriozní firmy podvádí zákazníky tím, že záměrně podhodnotí potřebné množství materiálu nebo objem prací a nabízí tak naoko nižší ceny, ale po realizaci doúčtovávají tzv. "nadspotřebu" nebo "vícepráce" apod., takže zákazník nakonec obvykle zaplatí mnohem víc.